Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

   Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję na rynku. Początkowo wyłącznie w sklepie stacjonarnym. Później w internecie. Sklep internetowy uruchomiliśmy w 2010 roku. Od tego czasu zdobywamy doświadczenie które pozwala nam profesjonalnie zaspokajać Państwa potrzeby zarówno w jakości obsługi jak i obszaru działania. 
Na dzień dzisiejszy staramy się dostosować do potrzeb klientów sprzedaż internetową. Od lutego br. jesteśmy w nowej lokalizacji przy ul. Jagiellońskiej 76 w Nowym Sączu.

A oto nasz 3 osobowy zespół: 
Tomek - pomysłodawca całego zamieszania. Dyżuruje pod kontaktowym numerem telefonu aby w miarę możliwości udzielić fachowej informacji lub porady. Obiecuje Państwu w trakcie rozmowy to co później Agnieszka stara się dotrzymać. 

Agnieszka - specjalista do spraw sprzedaży i logistyki. To Pani Agnieszka czuwa nad tym aby zamówienia były realizowane jak najszybciej i bez żadnych niemiłych niespodzianek. 


Kamil - to Kamil dodaje, dodaje i dodaje coraz więcej produktów w naszym sklepie internetowym. Przy okazji sprawdza czy dostarczony do nas towar - jeszcze przed wysyłką do Państwa - nie ma żadnych wad lub uszkodzeń.
 

 

   Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. 

   Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane możliwie szybko, a oferowany towar był najwyższej jakości. Staramy się aby dzięki naszemu zaangażowaniu zakupy w naszym sklepie internetowym były czystą przyjemnością.

   W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@dekopark.pl lub telefonicznie pod numerem +48 512 988 999. 

Dla naszych klientów jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu:
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 20.00
w soboty: od 10.00 - 18.00
w niedzielę: proszę próbować, postaramy się odebrać. 


Konto bankowe:
mBank
90 1140 2017 0000 4602 1289 8864 

UNDECO

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
DEKOPARK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl